Dobrý den, dnes je neděle, svátek má Daniel.        CZ |  EN |  RU

Svatební kytice a svatební květinová výzdoba

Vítáme vás na stránkách kreativního květinového studia La Florista. Společnost vznikla v roce 2006 a po celou dobu působnosti si buduje dobré jméno na trhu květin. Zakládáme si na individuálním přístupu, čerstvých květinách a originalitě. Pracujeme s citem pro detail a s respektem k přírodě, kterou se necháváme inspirovat.

Svatební floristika a návrhy svatebních designů jsou pomyslnou třešínkou na dortu naší práce. Disponujeme také množstvím dekorací a doplňků k zapůjčení, které podtrhnou celkovou atmosféru vašeho svatebního dne. Naším cílem je, aby se váš svatební den stal jedinečným a nezapomenutelným. Měníme vaše sny ve skutečnost. Poznejte nás osobně, těšíme se na vás!

www.dekorace-vyzdoba.cz

svatba, naše svatby svatební kytice
korsáže polštářky na svatební prstýnky
svatební květinová výzdoba květinová výzdoba aut
květinové šperky květiny pro svatebčany
Hledání v názvu květiny:

 


Fotogalerie


Květinové aktuality:

24.02.2014

Nepřehlédněte aplikaci Kalkulačka svatební květinové výzdoby na našich stránkách. Umožní vám vypočítat si svou svatební květinovou výzdobu on-line i nám odeslat nezávaznou poptávku. Těšíme se na vás!

Informace pro Vás...

Spočítejte si svou svatební kytici a květinovou výzdobu on-line

 

 
 
LA FLORISTA     |     2010     |     Zajímavé weby     |     SEO & Webdesign by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.