Dobrý den, dnes je neděle, svátek má Karolína.        CZ |  EN |  RU

La FloristaSvatební kytice

Jelikož každá nevěsta je jedinečná osobnost, stejně tak jedinečná by měla být její svatební kytice. Pokud sama nevíte, která květina by se k Vám nejlépe hodila nebo nemáte žádnou vysloveně oblíbenou květinu, která by zdůraznila Vaši povahu a osobnost, navštivte nás osobně v našem květinovém studiu v Danube house, rádi se s Vámi seznámíme a společně vybereme přesně ty pravé květiny a barvy do Vaší svatební kytice, které Vám perfektně padnou a budou odrážet vaši povahu a individualitu. Je dobré  mít s sebou na schůzce s námi fotografii svatebních šatů a alespoň nám popsat plánované svatební líčení a účes. Pokud žijete v zahraničí, nebo bude svatební květiny podle tradice vybírat a objednávat ženich, je možné navrhnout použití květin také podle vaší fotografie, vždy potřebujeme znát alespoň výšku a typ postavy nevěsty.  Na informační schůzce nebo i na základě telefonické či e-mailové poptávky, Vám sestavíme předběžný rozpočet na svatební kytici a další květinovou výzdobu. Tento rozpočet vždy sestavujeme jako maximální, máte tedy jistotu, že cenu nepřekročíme a pokud se bude cena snižovat, díky tomu, že se nám podaří výhodně nakoupit květinový materiál, vždy Vás o tom předem budeme informovat.

Svatební květinová výzdoba

Vaši svatební kytici i další květiny a svatební výzdobu, Vám dodáme podle Vašich potřeb, den před svatbou nebo ve svatební den, kdy Vám také můžeme pomoci s výzdobou místa obřadu či hostiny. Dokážeme vyzdobit všechna obvyklá i méně obvyklá obřadní místa – radnici, kostel, kapli či svatební oblouk uprostřed rozkvetlé louky. Vždy při výzdobě dbáme na to, aby květiny ladily s okolím, to samé platí i při výzdobě restaurace, kde bude Vaše svatební hostina či raut.

Pokud je Vaše oblíbená květina sezónní (např. tulipán) je dobré plánovat si datum svatby na jarní měsíce, kdy není problém tulipány sehnat ve vysoké kvalitě. Takových sezónních květin je ale více, proto s námi jejich použití předem konzultujte a mějte připravenou náhradní variantu, pokud nebudou tyto květiny v termínu vaší svatby k sehnání. Kombinovat lze jakékoli květiny, neplatí zde žádná psaná či nepsaná pravidla, proto si vyberte přesně takové květiny, které se k Vám hodí a které máte ráda, budou Vás provázet během dne, na který budete jistě s radostí celý život vzpomínat.  I v současnosti je ale nejoblíbenější květinou používanou do svatební kytice královna všech květin – růže a hned v patách ji následuje kala, která je nyní také velmi populární.

La Florista Cena svatební kytice

Ačkoli na našich webových stránkách www.online-kvetiny.cz naleznete mnoho svatebních kytic s udáním ceny, berte tyto ceny pouze jako orientační, pro Vaši představu o cenách za naši práci. Každá svatební kytice, která pochází z rukou floristů v La Florista s.r.o., je originál. Nikdy se neopakujeme – pokud to není vaše výslovné přání:o). Naše květiny i služby se vyznačují vysokou kvalitou, prioritní je pro nás individuální přístup a snažíme se vyjít Vám maximálně vstříc. Podle rčení „všechno jde, když se chce“ přistupujeme i  Vám, Vaší svatební kytici a Vašim přáním. Proto si pak svůj svatební den můžete užívat bez starostí, o svatební kytici a květinovou výzdobu se postaráme my.

Své umění vázat kytice, vnímat tvar, celek a sladit barvy bereme jako své poslání. Proto u nás nenajdete nic podobného jako „svatební přirážku“. Naše práce nás baví a opravdu naplňuje. Proto ceny svatebních kytic vycházejí pouze z cen použitého materiálu. Záleží tedy na zvoleném druhu květin, použitých doplňcích, tvaru a velikosti kytice. Naše umění Vám přidáme jako bonus zdarma. Do svatební kytice používáme zásadně vždy jen čerstvé květiny dovezené z Holandských burz, ale podporujeme v sezoně také tuzemské pěstitele a květiny kupujeme od nich. Květiny si ve velkoobchodě osobně vybíráme a vždy se snažíme vybrat ty nejlepší a nejkvalitnější, které jsou k dostání. Pokud se nám kvalita květin nezdá pro použití do Vaší svatební kytice dostatečná, ihned Vás kontaktujeme a pokusíme se najít jinou alternativu – i to se může zcela výjimečně stát, obzvlášť u sezónních květin na začátku a konci jejich sezóny.

Důležitým faktorem pro stanovení ceny svatební kytice je roční období. Některé druhy květin jsou dostupnější v létě a jiné v zimě.  Týká se to i květin pěstovaných ve sklenících. Třeba tulipány Vám jindy než v zimě a na jaře bohužel neseženeme, pivoňky mají také velmi krátkou dobu, kdy jsou k dostání a to na počátku léta a takových květin je samozřejmě více. Proto je třeba se vždy předem informovat, zda Vámi zvolená květina je v termínu vaší svatby dostupná a jaká bude její přibližná cena, vyvarujete se tak zbytečného zklamání nebo rozčarování z vysokého rozpočtu.

Květiny pro maminky a družičky, korsáže

Připravíme pro Vás také samozřejmě květiny pro maminky, družičky a babičky, ale také korsáže pro ženicha, svědky či tatínky. Použijeme stejné květy, jako jsou ve svatební kytici a vždy se snažíme, aby květiny pro maminky byly snadno k držení v jedné ruce, maminky pak mají druhou ruku volnou na kapesníček:o) Květinové šperky v podobě korsáže pro ženicha jsou vždy precizní a skvěle ladí se svatební kyticí.

Autocorso

 

Květinovou dekoraci auta a jeho výzdobu vždy ladíme do barev svatební kytice. Záleží také na typu auta a jeho barvě. Pokud budete mít auto z autopůjčovny či nějaký historický model, vždy se informujte na možnost takové auto zdobit. Na upevnění používáme specielní přísavky, které lak rozhodně nijak nepoškodí, přesto to některé půjčovny nerady vidí. Vůz ve kterém jede nevěsta se většinou zdobí nejbohatěji, používá se centrální aranžmá ve středu kapoty a malé dekorace na dveřích. Auto ženicha se zdobí méně honosně. Na auta svatebčanů pro Vás připravíme myrtové věnečky do oken zavěšené na stuze.

Květiny do vlasů a květinové šperky

Používáme stejný druh květů, jako jsou ve svatební kytici. Tyto květy nevěstu a účes doplňují, takže vybíráme květy drobnější. Záleží vždy na typu účesu, jak květy do vlasů umístíme, mohou to být jednotlivé květy, nebo pro Vás připravíme čelenku či diadém. Použití květů do účesu vždy nejdříve zkonzultujte s kadeřnicí při zkoušce svatebního účesu. Květinové šperky v podobě náramků, čelenek, náhrdelníků či broží připravujeme také v souladu s celkovým laděním svatby. Tyo šperky jsou většinou určeny pro družičky každého věku, od malých holčiček až po babičky či prababičky, kterým by držení květiny v ruce například ze zdravotních důvodů zcela nevyhovovalo.

Květinová výzdoba svatební tabule

 

Dekorace svatební tabule by také měla být v souladu s květy použitými ve svatební kytici. Bereme vždy v úvahu barvu ubrusů, prostírání, svíček a hledíme na detaily tak, aby výsledek byl dokonalý. Výzdobu restaurace připravíme na místě ve svatební den.

Květinový polštářek na prstýnky

Ve stylu svatební kytice pro Vás připravíme také originální polštářek na prstýnky, ten jistě vhodně nahradí nudné tácky, které mají na matrikách.

 

V případě zájmu o naše floristické služby na vaši svatbu nás neváhejte kontaktovat. Pro představu o cenách navštivte záložku ceny.

  
 
LA FLORISTA     |     2010.     |     Zajímavé weby     |     SEO & Webdesign by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.