Dobrý den, dnes je neděle, svátek má Daniel.        CZ |  EN |  RU

Svatební kytice a svatební výzdoba v souladu s ročním obdobím

svatební kyticeV každém ročním období nám příroda nabízí jiné květiny, každé jsou krásné a každé mají své kouzlo. Mnoho květin lze dostat v jakékoli roční době díky velké nabídce dovozců květin např. ze Srí Lanky, Afriky či Brazílie. Každopádně je také mnoho takových, které jsou dostupné jen několik málo měsíců v roce, např. pivoňky, tulipány, jiřiny či konvalinky v době, kdy není jejich sezóna, nelze objednat ani na holandských burzách.

Pokud je vaší vyvolenou květinou tulipán, směřujte datum své svatby na zimní či jarní měsíce, kdy jsou tulipány svěží, mají velké květy a hlavně báječně do této doby zapadají. Nejen, že ušetříte, sezónní květiny jsou vždy o něco levnější, ale hlavně bude Vaše svatební kytice a svatební dekorace v souladu s tím, co se děje v přírodě kolem. Jarní krajina je plná barev, čerstvá zelená tráva, barevné tulipány, narcisky i mnoho dalších jarních květin přímo láká k výzdobě jarní svatby.

V současné době jsou nejvíce oblíbenými květinami jednoznačně růže a kaly.  Jejich sezona je celoroční, takže touto volbou nelze nic pokazit. Tyto květiny je samozřejmě možné kombinovat a doplňovat dalšími květy. V květinovém studiu s vámi floristka z La Florista s.r.o. jistě vymyslí nějakou neotřelou a zajímavou kombinaci, která se bude hodit přesně k vám.

V létě bude jistě báječně působit kytice ze slunečnic či barevných gerber, do slunečného dne s modrou oblohou se barevná kytice bude báječně hodit a na sluníčku její barvy ještě více vyniknout a zazáří.

Stejně tak v zimě bude například kytice z bělostných lilií vypadat velmi efektně a bude vkusně korespondovat s napadlým sněhem. Pokud toužíte po kontrastu a venku leží bílý sníh, připravíme veselou a barevnou kombinaci květin, která rozzáří váš svatební den.

Těšíme se na vaši návštěvu a ať bude vaše svatba v kterémkoli ročním období, v La Florista s.r.o. pro vás připravíme svatební kytici a květinovou výzdobu se kterou budete zcela jistě spokojeni a svůj svatební den si užijete v obklopení krásných květin.

Neváhejte nás proto kontaktovat a domluvte si datum své návštěvy v našem květinovém studiu. 

Svou práci děláme s láskou, profesionalitou a nadšením. Přesvědčte se o tom sami!

  
 
LA FLORISTA     |     2010     |     Zajímavé weby     |     SEO & Webdesign by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.